Web Tasarım

Yapılmayanı Yap, Yapılanın En İyisini Yap!

Şehir Rehberim
E-ticaret
E-ticaret Nedir?

E-ticaret, elektronik ticaret' in kelime olarak kısaltılmış şeklidir. Ticaret yapmak için nasıl ki bir ticarethaneye, bir adrese ihtiyacınız varsa, bu işin internetten yapılmasına elektronik ticaret yada e-ticaret denir.
E-ticaret yapabilmeniz için nelere ihtiyacınız olduğu konusunda size şunları söylemek isteriz; Önce bu yola gönül koymalısınız ve doğru bir e-ticaret çözümü bulmalısınız. Yani yola çıkacağınız arkadaşınızı (e-ticaret çözümü) iyi seçmelisiniz. Sadece fiyatına bakarak karar vermeniz size daha karlı gibi görünse de kazın ın ayağının öyle olmadığını bir müddet sonra anlarsınız.
Çünkü satışını yapmış olduğunuz ürünlerin yada hizmetlerin internetten potansiyel müşterilere ulaşmasını sağlayamıyorsanız, web sitenize gelen ziyaretçilere yeterli güveni sağlayamıyorsanız -ne kadar ucuza da edinmiş olsanız- e-ticaret çözümünüz aslında size çok daha pahalıya malolmuş demektir.

İyi bir e-ticaret çözümü buldunuz, o halde başka neye gereksiniminiz var? Satacağınız bir ürününüz olmalı, rakiplerinizden daha ucuza malederek daha ucuza satmalısınız. Tabii sanal pos entegrasyonu ile kredi kartı ile ödeme almak istiyorsanız en azından bir şahıs şirketine ihtiyacınız olacaktır. Yani vergi mükellefi olmanız ve bankanıza başvurmanız ve birkaç evrak temin etmeniz ve sanal pos sözleşmesini imzalamanız gerekmektedir.

Muhtemelen 1-2 hafta içerisinde bankanız sanal pos entegrasyonu için size onay verecektir. Böylece internetten satışa başlayabileceksiniz.

Web Tasarım
Web Tasarım
E-ticaret Paketi

E-ticaret Paketi ama size nasıl bir e-ticaret paketi uygun?
Belki özel bir tasarıma ihtiyacınız, belki akılda kalıcılığa, belki de sıra dışılığa... Belki standart bir e-ticaret paketinin işinizi göreceğini düşünüyorsunuz. Beklentileriniz hangisidir bilemeyiz ama size uygun bir e-ticaret paketini beklentilerinize ve faaliyet alanınıza göre birlikte seçebilir, birlikte karar verebiliriz.

İletişim sayfamızdan bize ulaşarak sizin için nasıl çözümler üretebileceğimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, kafanızdaki soru işaretlerinin cevap bulması için size yardımcı olma fırsatını bize sağlayabilirsiniz. E-ticaret konusunda deneyimli personelimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır.