Web Tasarım

Yapılmayanı Yap, Yapılanın En İyisini Yap!

Şehir Rehberim
Google Reklamlar
Google Reklamları Nedir ?

Google reklam sektörde var olduğunuzu kanıtlayan bir reklam biçimidir. Günümüzde ticari dengeler Google ve Google reklamcılığı üzerine kurulmuştur. Google aramalarında var olmak artık yetmemekte tüm rakiplerden üstte çıkmak amaçlanmaktadır.

Bunun en kısa ve sonuç  getiren yöntemlerinden biri de Google reklamlarıdır. Google reklam, reklam verenin sitesinin diğer rakiplerden daha üst sıralarda yer almasını dolayısıyla diğerlerinden daha fazla geri dönüş ve müşteri elde etmesini sağlamaktadır.

Web Tasarım
Web Tasarım
Google reklam belirlenen sektörü alakadar eden kelimelerde, insanların bu kelimelerden herhangi birini yazıp arama yaptığı durumlarda varolan sitenin en baş sıralarda gelmesi şeklinde özetlenebilir. Böylece reklam veren iş sahibi Google reklam vasıtasıyla piyasada var olunduğu kanıtlanmış olur. Ayrıca Google reklamı ile doğal koşullarda tanışma ihtimali olmayan insanlara dolayısıyla potansiyel müşteriye ulaşılmış olur.
Neden Google Reklamları ?

Google’a her gmail hesabı olan kişi kolaylıkla reklam verebilir. Fakat asol olan örnek olarak harcanan 500 TL yi, herhangi bir reklam veren 300 tıklamaya çeviriyorsa, bir google reklam uzmanı 600 tıklamaya ve daha fazlasına çevirebilir. Reklam uzmanlarına bir miktar ücret ödüyor olsanız dahi reklam uzmanının hesap optimizasyonu sayesinde sizin harcadığınız miktardan daha azına daha verimli sonuçlar elde edersiniz.

Web Tasarım